Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Небањатите сами против себе

+14
трендафил
Zhane
osa
alienmk
zozoti
PRVOBOREC
Nebula
Bosonoga
Albatros
SHARENI
TRAJCHE
Teo
Luxor
OPOZICIONER
18 posters

Страна 24 of 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Go down

Небањатите сами против себе - Page 24 Empty Re: Небањатите сами против себе

Пишување by PRVOBOREC Чет Фед 29 2024, 18:27

Честото небањати. СДСМ мисли и на вас.

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски и претседателот на Советот на Град Скопје, Трајко Славески од овој месец добиваат повисоки професорски плати во УКИМ во просек за 22 отсто, со што нивните плати достигнуваат и до 88 илјади денари.

https://mms.mk/346142/

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

osa likes this post

Вратете се на почетокот Go down

Небањатите сами против себе - Page 24 Empty Re: Небањатите сами против себе

Пишување by osa Чет Фед 29 2024, 23:53

PRVOBOREC напиша:Честото небањати. СДСМ мисли и на вас.

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски и претседателот на Советот на Град Скопје, Трајко Славески од овој месец добиваат повисоки професорски плати во УКИМ во просек за 22 отсто, со што нивните плати достигнуваат и до 88 илјади денари.

https://mms.mk/346142/
moze ke glasaat i trajko i zmicko za SDSM

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

osa
osa

Број на мислења : 16504
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Небањатите сами против себе - Page 24 Empty Re: Небањатите сами против себе

Пишување by трендафил Саб Мар 02 2024, 11:28

Колку што знам парите ги дава народот, а според анкетите (ќе видиме дали тоа ќе се потврди и на изборите) најголем дел од народот е за ВМРО. Инаку според тоа дека премиерот, министерот за образование и министерот за финансии не се од СДСМ, ќе излезе дека сите професори (немаат добиено покачување само тие двојца што ги мразите туку и други) веројатно мислите дека сите би требало да гласаат за ДУИ.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11165
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Небањатите сами против себе - Page 24 Empty Re: Небањатите сами против себе

Пишување by PRVOBOREC Чет Мар 07 2024, 12:13

Добар ден небањати.

Силјановска застана зад изјавите на Ковачев против Македонија, АСНОМ, Миладинови и македонската култура
07.03.2024 10:13

https://libertas.mk/sil-anovska-zastana-zad-iz-avite-na-kovachev-protiv-makedoni-a-asnom-miladinovi-i-makedonskata-kultura-velat-od-sdsm/

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањатите сами против себе - Page 24 Empty Re: Небањатите сами против себе

Пишување by трендафил Нед Мар 10 2024, 19:40

Фотографијата е направена пред 5 години на некој состанок на ЕПП во странство, пред Заев да го потпише договорот со кој СДСМ и Заев се обидоа да ги прогласат Македонците за Бугари. Кога Заев беше брат со Бојко Борисов, а Стево Пендаровски му се обраќаше со љубави.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11165
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Небањатите сами против себе - Page 24 Empty Re: Небањатите сами против себе

Пишување by alienmk Нед Мар 10 2024, 21:14

Ajde bez manipulacii. Zajko dogovorot go potpisa 2017. Slikata e od 2019. Samo Levica i Apasiev se za Makedonija i makedoncite.

alienmk

Број на мислења : 378
Join date : 2018-11-22

Вратете се на почетокот Go down

Небањатите сами против себе - Page 24 Empty Re: Небањатите сами против себе

Пишување by defo Пон Мар 11 2024, 08:23

alienmk напиша:Ajde bez manipulacii. Samo Levica i Apasiev se za Rusija i rusite.

_________________
Интернетот, социјалните мрежи демократијата ја претворија во желба за анархија и хаос.
defo
defo

Број на мислења : 3473
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Небањатите сами против себе - Page 24 Empty Re: Небањатите сами против себе

Пишување by PRVOBOREC Пон Мар 11 2024, 18:10

Еден министер добија и веднаш  почнаа да го ограбуваат и малтретираат сопствениот народ. Срамота небањати.


Небањатите сами против себе - Page 24 I21
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањатите сами против себе - Page 24 Empty Re: Небањатите сами против себе

Пишување by трендафил Сре Мар 13 2024, 20:25

Не сум прочитал никаде дека некој од казнетите тврди дека не направил прекршок, а е казнет. Ако толку масовно се прават прекршоци може да значи дека казните треба да се зголемат.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11165
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Небањатите сами против себе - Page 24 Empty Re: Небањатите сами против себе

Пишување by PRVOBOREC Пет Мар 29 2024, 15:53

Добар ден небањати.

Небањатите сами против себе - Page 24 Mnb10

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Небањатите сами против себе - Page 24 Empty Re: Небањатите сами против себе

Пишување by трендафил Саб Мар 30 2024, 15:20

Да потсетам само дека македонското судство има доверба во рамките на статистичка грешка.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11165
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Небањатите сами против себе - Page 24 Empty Re: Небањатите сами против себе

Пишување by alienmk Вто Апр 02 2024, 18:32

Kaj bevte vmrovcinja?

Денот на раѓањето на нашиот патрон, Ѓорче Петров, свечено се одбележува трет пат во општината Ѓорче Петров по иницијатива на Левица.

https://antropol.mk/2024/04/02/po-inicijativa-na-levica/

alienmk

Број на мислења : 378
Join date : 2018-11-22

Вратете се на почетокот Go down

Небањатите сами против себе - Page 24 Empty Re: Небањатите сами против себе

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 24 of 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот