Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ

+18
PRVOBOREC
OPOZICIONER
Delta
zozoti
Teo
трендафил
Luxor
alienmk
Dino
Nebula
Bosonoga
defo
cvetka
osa
Albatros
TRAJCHE
SHARENI
Zhane
22 posters

Страна 19 of 35 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 27 ... 35  Next

Go down

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Empty Re: ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ

Пишување by defo Чет Мар 11 2021, 17:02

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Ludak10

Гревче...се утепаа од рекетирање, ду Бакрач беше градоначлник на Охрид под закрила на Мијалков и Мартин Протуѓер. На еден Охридски бизнисмен, наводно пред изборите 2016 му побарале 100.000 евра и возило кое ќе може да точи на бензинските на Макпетрол неограничено гориво.
defo
defo

Број на мислења : 3473
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Empty Re: ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ

Пишување by defo Чет Мар 11 2021, 20:31

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Kopile10
Морон!!!!

_________________
Интернетот, социјалните мрежи демократијата ја претворија во желба за анархија и хаос.
defo
defo

Број на мислења : 3473
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Empty Re: ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ

Пишување by defo Чет Мар 11 2021, 20:43

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Kopile11

Еј Заев-и Македонци...Николоски И Пандов, дедовците си ги прогласија за Бугари   Cool Cool Cool Cool Cool

_________________
Интернетот, социјалните мрежи демократијата ја претворија во желба за анархија и хаос.
defo
defo

Број на мислења : 3473
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Empty Re: ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ

Пишување by Luxor Чет Мар 11 2021, 20:55

Ги уби во поим.  
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6590
Join date : 2016-10-02

defo likes this post

Вратете се на почетокот Go down

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Empty Re: ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ

Пишување by трендафил Нед Мар 14 2021, 19:53

Не знам што е поентата. Дека не се користи додавката северна. Ако се мисли на тоа дека немаат бугарски пасош ова не е доказ. Тие што имаат двојно државјанство можат да го користат кој пасош сакаат. Ако во овој случај користеле македонски не е доказ дека немаат бугарски.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11165
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Empty Re: ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ

Пишување by PRVOBOREC Пон Мар 15 2021, 09:40

Ахахахахааааа.

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Img_2931

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Empty Re: ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ

Пишување by PRVOBOREC Сре Мар 17 2021, 22:44

Има човекот смисла за хумор или па сака да се вакцинира побрзо па неамерно им го прави ова знаејки дека небањатите морони ќе го сфатат озбилно.

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Img_2937
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Empty Re: ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ

Пишување by PRVOBOREC Чет Мар 18 2021, 22:21

Добровечер набањати.

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Img_2939

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Empty Re: ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ

Пишување by PRVOBOREC Саб Мар 20 2021, 18:43

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Img_2944

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Empty Re: ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ

Пишување by PRVOBOREC Нед Мар 21 2021, 16:30

Аааа небањатите да ти биле севернокорејски демократи. Чист доказ дека у штабовите им го вадат небањатиот мозок и им ги полнат главите со *****.

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Exaub_10ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Exauck10
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Empty Re: ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ

Пишување by PRVOBOREC Пон Мар 22 2021, 18:20

Идеологијата и пионерските чинови на ******* небањати.

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Img_2950ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Img_2951

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Empty Re: ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ

Пишување by PRVOBOREC Вто Мар 23 2021, 18:34

Наебале герб и бнд сестринските партии на небањатите. Тие се провокаторите за чии провокации небањатите молчат како *****. Но Македонија има и пријатели. И кој друг ако не социјалистите, сестринските партии на СДСМ. Потпишно е дури и од бугарските социјалисти.

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Img_2956
ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Img_2958
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Empty Re: ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ

Пишување by PRVOBOREC Пет Мар 26 2021, 19:16

До грло му го залапал на Сеља, уште малку ќе се задуши само да го зголеми процентот на албанци за Сеља да го игра.

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Img_2960

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Empty Re: ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ

Пишување by PRVOBOREC Пон Мар 29 2021, 22:56

Нимфомакс тврди : Милошоски е женско.

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Image111

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

PRVOBOREC likes this post

Вратете се на почетокот Go down

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Empty Re: ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ

Пишување by PRVOBOREC Чет Апр 01 2021, 12:20

Небањати морони да не заборавите покрај премиерот Заев да го плуката и Пандев кој максимално придонесува за најголемите успеси на Македонија во фудбалот на сите времиња додека СДСМ е на власт. И тој е струмичанец.

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Img_2975

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Empty Re: ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ

Пишување by трендафил Чет Апр 01 2021, 19:29

По победата над Геманија фудбалерите чиј капитен е Пандев прославија со Ја излези момче на тераса. Таа песна Заев и овците од неговото стадо никогаш не би ја запеале.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11165
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Empty Re: ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ

Пишување by Luxor Чет Апр 01 2021, 19:54

Ајде научи прво што е раса и ќе ја сфатиш целата апсурдност на тоа што си го напишал.
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6590
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Empty Re: ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ

Пишување by PRVOBOREC Чет Апр 01 2021, 20:32

Аааааа небањатите биле посебна раса. Судејки според нивната моронштина сигурно се развиле од бумбарите што тркалаат говна.

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Scarab10

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Empty Re: ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ

Пишување by PRVOBOREC Пет Апр 02 2021, 23:27

Поздрав до лажливите небањати мутави морони и пилотот на хеликоптер што побегна сокриен во багажник.


ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Img_2980ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Img_2981ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Img_2982ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Image211

https://fokus.mk/gruevski-se-vrati-od-spasuvachkata-misija-vo-vojvodina/
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Empty Re: ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ

Пишување by OPOZICIONER Пет Апр 02 2021, 23:33

Nikogas vo zivotot ne vlegol vo helikopter ama sam go vozel i se spustal so jaze.
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 963
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Empty Re: ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ

Пишување by TRAJCHE Саб Апр 03 2021, 21:56

Nikogas vo zivotot ne videl helikopter.

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Img_2261
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 681
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Empty Re: ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ

Пишување by PRVOBOREC Нед Апр 04 2021, 17:25

Шарпланинците му го изеле ФБ профилот и дудинката. Еден небањат помалку во етерот.

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Img_2985

_________________
ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БИЛ СОЦИЈАЛДЕМОКРАТ
А НЕ НЕБАЊАТ
PRVOBOREC
PRVOBOREC

Број на мислења : 2457
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Empty Re: ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ

Пишување by Nebula Вто Апр 06 2021, 20:14

Zaradi vakvi sdsm ke dobie uste eden mandat. Ne e navistina tolku hrabar tuku e dovolno blesav da ne ja sfati stetata sto ja predizvikuva.

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Img_2146

Nebula

Број на мислења : 951
Join date : 2018-08-04

Вратете се на почетокот Go down

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Empty Re: ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ

Пишување by Albatros Вто Апр 06 2021, 20:33

Ne ocekuvaj mozok od partiski bot. Nemu celta mu e da bide zabelezan od nadredeniot stabec. A i nemu tolku mu sece i taka. Nastrana sto nasilnicite vo posledno vreme ne se na cena.

Albatros

Број на мислења : 822
Join date : 2018-08-08

Вратете се на почетокот Go down

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Empty Re: ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ

Пишување by Luxor Чет Апр 08 2021, 17:27

И за ова сте лажеле.  Очигледно лажете и за се останато.


ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Img_2568

https://libertas.mk/se-avi-peker-od-slucha-ot-dvo-nik-nemam-lazhen-makedonski-pasosh-politicharite-da-ne-go-zloupotrebuvaat-moeto-ime/
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6590
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ - Page 19 Empty Re: ЛУДАЦИТЕ од ВРО - ДПНЕ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 19 of 35 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 27 ... 35  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот