Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Разни вести од Македонија

Страна 17 of 36 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 26 ... 36  Next

Go down

Разни вести од Македонија - Page 17 Empty Re: Разни вести од Македонија

Пишување by Гостин on Нед Дек 13, 2015 8:23 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Разни вести од Македонија - Page 17 Empty Re: Разни вести од Македонија

Пишување by Гостин on Чет Дек 17, 2015 4:37 pm


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Разни вести од Македонија - Page 17 Empty Re: Разни вести од Македонија

Пишување by Hamad bim Khalifa on Пет Дек 25, 2015 7:43 pm

Ajdeeeee, evegi patriotive pocnaa so placipickosuenje na dolgo i shiroko.....http://a1on.mk/wordpress/archives/564902
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести од Македонија - Page 17 Empty Re: Разни вести од Македонија

Пишување by Hamad bim Khalifa on Саб Дек 26, 2015 12:40 am

http://www.plusinfo.mk/vest/52412/ahmeti-gruevski-kje-si-podnese-ostavka-na-10-januari-video

Abe kopito nizaedno...toa go znaeme..... tuku da receshe dali ke go nosat u idriz beg direktno na 10. januar ili prvo ke go sprovedat kaj Kateto na kafe, pa poslem u Idriz beg ?!?!? ...... Evil or Very Mad Kopuk neinformiran....
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести од Македонија - Page 17 Empty Re: Разни вести од Македонија

Пишување by reiter on Саб Дек 26, 2015 8:33 am

не верувам дека ќе си поднесе оставка....на така нешто ми оде...сите негови чекори укажуваат каков човек е и до сега неговите начини на манипулации е рамно на досетлива итрина и криење зад членството и корумпираните институции..

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести од Македонија - Page 17 Empty Re: Разни вести од Македонија

Пишување by Hamad bim Khalifa on Саб Дек 26, 2015 7:22 pm

Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести од Македонија - Page 17 Empty Re: Разни вести од Македонија

Пишување by Hamad bim Khalifa on Саб Дек 26, 2015 7:24 pm

Ne razbiram onaa smutlana u pozadina, zosto se drzi za glava ??? Da ne dpbila a ne se tamponirala ?
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести од Македонија - Page 17 Empty Re: Разни вести од Македонија

Пишување by Гостин on Нед Дек 27, 2015 9:39 am

Ајде честито нов споменик. Изгледа новото мото на дпмне ќе биде "крадеме до крај". Разни вести од Македонија - Page 17 Happy-smiley21

Нов споменик поставен во близина на ГТЦ

Разни вести од Македонија - Page 17 12431570_450460275164090_1947558941_n-670x503

Разни вести од Македонија - Page 17 26403golema

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Разни вести од Македонија - Page 17 Empty Re: Разни вести од Македонија

Пишување by reiter on Нед Дек 27, 2015 9:41 am

темна е сликата,кој е на поставениот споменик?

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести од Македонија - Page 17 Empty Re: Разни вести од Македонија

Пишување by Гостин on Нед Дек 27, 2015 9:44 am

Не знам Реитер. А не знаат ниту новинарите на НОВА и Либертас кои први ја објавија веста. Никој не сакал ништо да каже.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Разни вести од Македонија - Page 17 Empty Re: Разни вести од Македонија

Пишување by Hamad bim Khalifa on Нед Дек 27, 2015 10:03 am

reiter напиша:темна е сликата,кој е на поставениот споменик?

Gruevski im deli besplatni avio karti vo eden pravec na semejstvo koe zaminuva za avstralija!
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести од Македонија - Page 17 Empty Re: Разни вести од Македонија

Пишување by Hamad bim Khalifa on Нед Дек 27, 2015 8:46 pm

Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести од Македонија - Page 17 Empty Re: Разни вести од Македонија

Пишување by tmoro on Пон Јан 11, 2016 10:57 pm


tmoro

Број на мислења : 547
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести од Македонија - Page 17 Empty Re: Разни вести од Македонија

Пишување by Гостин on Пон Фед 01, 2016 7:20 pm

Како да не умреш од смеење. Верниот до гроб Тачи најавува самостојни одлуки.

Тачи на чекор да го напушти пржинскиот договор

Лидерот на ДПА и покрај одлуката од пред една недела на неговата партија да оди на избори на 24 април, денеска вели дека на тоа прашање не може да одговори конкретно. Тачи вели ДПА е опозициска партија и не сака да дава алиби ДУИ да мисли дека се плашат од избори, но вели состојбата е многу комплексна. Можеби вели Тачи треба да се донесат албанците во состојба да им недостига многу ДПА. Најавува во иднина единствено самостојни одлуки.

http://24vesti.mk/tachi-na-chekor-da-go-napushti-przhinskiot-dogovor

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Разни вести од Македонија - Page 17 Empty Re: Разни вести од Македонија

Пишување by хан Ацо on Пон Фед 01, 2016 7:49 pm

Кога беа закажани изборите,во април ли?
хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести од Македонија - Page 17 Empty Re: Разни вести од Македонија

Пишување by Гостин on Пон Фед 01, 2016 8:04 pm

За 24 април. Но, како што стојат работите ќе бидат одложени.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Разни вести од Македонија - Page 17 Empty Re: Разни вести од Македонија

Пишување by хан Ацо on Пон Фед 01, 2016 8:18 pm

luxor напиша:За 24 април. Но, како што стојат работите ќе бидат одложени.

Без малку на роденденот на Хитлер Laughing
хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести од Македонија - Page 17 Empty Re: Разни вести од Македонија

Пишување by Гостин on Пон Фед 01, 2016 8:24 pm

Можеби затоа нашето Хитлерче се држи до тој термин. Very Happy

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Разни вести од Македонија - Page 17 Empty Re: Разни вести од Македонија

Пишување by Гостин on Пон Фед 01, 2016 8:34 pm

Koe toa vase Hitlerce? Zajko?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Разни вести од Македонија - Page 17 Empty Re: Разни вести од Македонија

Пишување by хан Ацо on Пон Фед 01, 2016 8:49 pm

luxor напиша:Можеби затоа нашето Хитлерче се држи до тој термин. Very Happy

Laughing
хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести од Македонија - Page 17 Empty Re: Разни вести од Македонија

Пишување by osa on Пон Фед 01, 2016 11:28 pm

delmol напиша:Koe toa vase Hitlerce? Zajko?
 se znae koj vo Makedonija  en klejne diktator ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласав за  СДСМ ,гласав за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15937
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Разни вести од Македонија - Page 17 Empty Re: Разни вести од Македонија

Пишување by Гостин on Вто Фед 02, 2016 8:23 am

Narodot go saka Gruevski. Diktator e samo vo vasite glavi.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Разни вести од Македонија - Page 17 Empty Re: Разни вести од Македонија

Пишување by Гостин on Вто Фед 02, 2016 9:12 am

Ajde vnimatelno pogledni kolku go saka...Разни вести од Македонија - Page 17 Smilie_frech_055
Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Разни вести од Македонија - Page 17 Empty Re: Разни вести од Македонија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 17 of 36 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 26 ... 36  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот