Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Локални избори

+11
трендафил
TRAJCHE
Bosonoga
osa
zozoti
alienmk
Nebula
Albatros
PRVOBOREC
defo
misterija
15 posters

Страна 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Локални избори - Page 8 Empty Re: Локални избори

Пишување by трендафил Сре Мар 22 2023, 20:17

Денес стана јасно дека Арсовска и СДСМ јаделе гомна кога тврдеа дека поранешниот директор ефатен со рачињата во мед, Не знам зошто Данела реши да се разведе со партијата што и обезбеди победа на изборите, но очигледно е дека обидот за корупциска зделка е оневозможен од страна на европската банка, а сите медиуми што ја поддржуваа пропагандно исто така може да се стават на списокот на говнојадци.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11123
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Локални избори - Page 8 Empty Re: Локални избори

Пишување by defo Сре Јун 21 2023, 09:15

После две години од локалните избори, имаме нефункционални општини, и борба за некој м2 станбена единица во поголемите и позначајни општини.

_________________
Интернетот, социјалните мрежи демократијата ја претворија во желба за анархија и хаос.
defo
defo

Број на мислења : 3454
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Страна 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот