Форум Мелница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bravo za Oliver i SDSM

+12
Teo
Bosonoga
Albatros
alienmk
zozoti
SHARENI
TRAJCHE
Nebula
Luxor
трендафил
PRVOBOREC
OPOZICIONER
16 posters

Страна 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Bravo za Oliver i SDSM - Page 8 Empty Re: Bravo za Oliver i SDSM

Пишување by Luxor Саб Јан 06 2024, 16:46

Ц ц ц.

За кого и за чии интереси српскиот радикалец и рашист Срѓан Ного ја мати истрагата за случајот „Палчо“?
05/01/2024

https://racin.mk/analizi/za-kogo-i-za-chii-interesi-srpskiot-radikalecz-i-rashist-srgan-nogo-ja-mati-istragata-za-sluchajot-palcho/
Luxor
Luxor

Број на мислења : 6591
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Bravo za Oliver i SDSM - Page 8 Empty Re: Bravo za Oliver i SDSM

Пишување by трендафил Саб Јан 06 2024, 20:39

Чудно е како поранешен српски пратеник добива вакви материјали од нашето МВР или од обвинителството? Треба да се утврди оф каде се излезени материјалите и некој да одговара за непрофесионалната работа или за продавање на доказниот материјал.

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11172
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Bravo za Oliver i SDSM - Page 8 Empty Re: Bravo za Oliver i SDSM

Пишување by Spiridon Пет Јан 26 2024, 08:18


Spiridon

Број на мислења : 25
Join date : 2023-07-27

Вратете се на почетокот Go down

Bravo za Oliver i SDSM - Page 8 Empty Re: Bravo za Oliver i SDSM

Пишување by трендафил Саб Јан 27 2024, 16:12

Не био рекол дека е за браво акција во која од 16 обвинети фатен е помал дел, 6, а поголем дел е во бегство, 10 меѓу кои и водачот на групата.

https://www.expres.mk/dali-lugje-od-vrvot-na-vlasta-mu-dojavile-na-klanot-grchec-da-bega-pred-akcijata-na-mvr-nezgodno-prashanje-do-sdsm-i-dui/

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11172
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Bravo za Oliver i SDSM - Page 8 Empty Re: Bravo za Oliver i SDSM

Пишување by трендафил Саб Фед 17 2024, 11:28

После вчерашната Топ тема на Телма, мислам дека Оливер Спасовски е политички мртов.
Истото може да го видите на крајот веб страната подолу.

https://plusinfo.mk/do-kra-ot-na-emisi-ata-ni-negovite-od-doma-nema-da-go-glasaat-oliver-spasovski-se-obruka-vo-top-tema/

_________________
Негација на негативното       Смрт на фашизмот, слобода на народот!         Слобода или смрт

Ќе не има ли тогаш кога ќе не нема – ако не немаше токму тогаш кога требаше да не има?
трендафил
трендафил

Број на мислења : 11172
Join date : 2015-04-23
Местолокација : Скопје

Вратете се на почетокот Go down

Bravo za Oliver i SDSM - Page 8 Empty Re: Bravo za Oliver i SDSM

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот